Karrier

Ruhaipari Modellező - Szériázó

Amit kínálunk:

  • Szakmai önállóság
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Együttműködő, nyitott vállalati légkör
  • Biztonságos, stabil háttér
  • Hosszú távú együttműködés
  • Versenyképes jövedelem

Feladatok:

  • a tervezőkkel együttműködve divatrajz alapján gyártmányrajz és mérettábla készítése
  • mintakollekció jóváhagyása után széria tábla megadása, illetve – a gyártmánytechnológussal egyeztetve – a szükséges módosítások igénylése a terméken
  • gyártás előtt a mintakollekció minden darabjának méretellenőrzése, valamint a kért módosítások ellenőrzése
  • szériasor ellenőrzése szállítás előtt a kollekció minden darabján

Akit keresünk:

  • középfokú ruhaipari végzettséggel rendelkezik
  • jártas a férfi és női ruha szériázásában
  • varrástechnológiai ismeretekkel rendelkezik
  • rendelkezik legalább 5 év szakmai tapasztalattal
  • képes önálló munkavégzésre
  • tud csapatban is dolgozni
  • tudja használni az excel és a word programokat
  • alapfokú angol nyelvtudással rendelkezik
  • előnyként értékeljük a Corel Draw program ismeretét

Munkavégzés helye: Budapest III. kerület

A jelentkezéseket fizetési igényt is tartalmazó szakmai önéletrajzzal várjuk a hr1@heavytools.com e-mail címre.

Értékesítő- BUDAPEST

Csatlakozz Te is a Heavy Tools csapatához, ha egy igazán inspiráló, pörgős munkára vágysz! Folyamatos fejlődéssel, izgalmas karrier lehetőségekkel és versenyképes, motiváló fizetéssel várunk!

Csatlakozz hozzánk,ha:

  • magas szintű kiszolgálást tudsz nyújtani a vásárlók számára
  • fontos számodra a divat és szívesen követed a legújabb trendeket
  • szereted a dinamikus, önálló és kreatív munkavégzést
  • szívesen dolgozol egy inspiráló csapatban
  • előnyt jelent a kereskedelmi tapasztalat és az idegen nyelvtudás

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, küldd el fényképes önéletrajzod az hr2@heavytools.com e-mail címre, a tárgy rovatba feltüntetve „értékesítő Budapest”

Raktáros - Budapest

Budapest III. kerületi telephelyünkre keressük Raktáros munkatársunkat

Főbb feladatok:

  • Áru átvétel, ki- és berakodás
  • Rendelések összeállítása
  • Csomagolás, árufeltöltés
  • Anyagmozgatás

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Jó fizikai állóképesség

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Kereskedelmi területen szerzett szakmai tapasztalat

  • Főállású, határozatlan idejű, hosszú távú munkaviszony
  • Stabil munkáltatói háttér

A jelentkezéshez önéletrajzot fizetési igény megjelöléssel kérünk

az hr1@heavytools.com e-mail címre.